05.12.2023

JU MSŠ Srebrenik

Dobrodošli na zvaničnu web stranicu Mješovite srednje škole Srebrenik

Dan škole

Odgoj u sebi objedinjuje prošlost i sadašnjost te je usmjeren na budućnost. Jezgru odgoja čine škole kao najstarije odgojno-obrazovne institucije koje djeluju na sve aspekte razvoja: intelektualni, emotivni i socijalni.

Dragi nastavnici, ne tako često imamo priliku da Vam se zahvalimo što igrate jednu od najvažnijih uloga u životu svakog učenika. Hvala Vam što dajete nadu i pružate oslonac svakom djetetu bezuslovno i ravnopravno.
Danas 22.04. je naš dan zbog čega koristimo priliku da uputimo iskrene čestitke za Dan škole svim našim učenicima i uposlenicima sa željom da nastavimo nizati uspjehe i ostvarivati zacrtane ciljeve, vodeći se kao i do sada isključivo najboljim interesom naših učenika.
Sretan Dan škole!!

JU MSŠ Srebrenik